Gå til indhold
FORSIDEN | PRINT | SITEMAP |
header ouh 1ouh header 2

Hvem er vi - billedgalleri

Biokemi - BIOKAP

Birgitte laboratoriekonsulent
Dorte Laboratoriekonsulent
Dorthe laboratoriekonsulent

Laboratoriekonsulent
Birgitte Cordt Qvist
Telefon 24 62 16 06
e-mail: birgitte.cordt.qvist@rsyd.dk

Laboratoriekonsulent
Dorte Viborg Jæpelt
Telefon 24 76 31 37
e-mail: dorte.viborg@rsyd.dk

Laboratoriekonsulent
Dorthe Eva Tinch Hansen
Telefon 24 90 44 88
e-mail: dorthe.hansen1@rsyd.dk

Sindu laboratoriekonsulent
Gitte lægesekretær LKO
Mads overlæge LKO

Laboratoriekonsulent
Sindu J. Guneshan
Telefon 20 33 66 98
e-mail: sindu.jayalingam@rsyd.dk

Lægesekretær 
Gitte Nielsen
Telefon 65 41 13 19
e-mail: gitte.nielsen8@rsyd.dk

Lægefaglig specialeansvarlig
Mads Nybo
e-mail: mads.nybo@rsyd.dk

     
Mikrobiologi - MIKAP    
Foto på vej
Sisse laboratoriekonsulent
Foto på vej

Laboratoriekonsulent
Sanne Malig
Telefon 65 41 47 99
e-mail: sanne.malig@rsyd.dk

Laboratoriekonsulent
Sisse de Siqueira 
Telefon 65 41 47 99
e-mail: sisse.siqueira@rsyd.dk

Lægefaglig specialeansvarlig
Anette Holm
e-mail: anette.holm@rsyd.dk

     

 

 

 


   


  


 

 

 



 


Mikrobiologi - MIKAP - Laboratoriekonsulenter
 

 


 





 Praksiskonsulent
Vakant
 


Siden er sidst opdateret: 28-06-2021 af Odense Universitetshospital.



Tilgængelighedserklæring