Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |
header ouh 1ouh header 2

Sekretariat

 

 

Navn
 

 

Stilling
 

 

E-mail/ telefon
 

 
 

 

Camilla Hansen
 

Camilla Hansen

 

 

 

AC-fuldmægtig

Projektleder for de supplerende initiativer.

Sekretariatsbetjening af SDCO's ledelsesfora.

 

 

camilla.hansen7@rsyd.dk

+45 29343255

 
 

Eva Mittag
 

Projektleder
 
 
 

AC-fuldmægtig

Projektleder for de supplerende initiativer.

Sekretariatsbetjening af SDCO's ledelsesfora.

 

 

 

eva.mittag@rsyd.dk

+ 45 23362692

 

 
 

Helle Kofoed Jensen
 

HR medarbejder
 
 
 

Ledelsessekretær

HR og økonomi

 

helle.kofoed@rsyd.dk

+45 29658832

 

 
 

Kristine M. Michailidis
 

Kommunikationsmedarbejder
 
 
 

Kommunikationsmedarbejder

Web, intranet, nyhedsmail, presse, SoMe, årsrapportering, layout

  

 

kristine.michailidis@rsyd.dk

+45 29646864

 

 
 

Pia Baghbanian
 

Sekretær
 
 
 

Ledelsessekretær

Ledelsessekretær for Centerdirektør Jan Erik Henriksen

 

pia.baghbanian@rsyd.dk

+ 45 29210398

 

 
 

Tine R. Pallisgaard

 Konsulent

 

 

 

AC-fuldmægtig

Forskningssekretær

FDDB/ Dialog supporter
FDDB koordinationsudvalg

Sekretær for Steno Partnerforum

 

trp@rsyd.dk

+45 65414847

 
 

Vibeke Toft-Nielsen

 

Vibeke Toft-Nielsen
 

Kommunikationsmedarbejder

Presse og kommunikation

 

vibeke.toft-nielsen@rsyd.dk

+45 23842874

 

 

 


Siden er sidst opdateret: 13-09-2021 af Odense Universitetshospital.



Tilgængelighedserklæring