Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |
header ouh 1ouh header 2

Medarbejdere



Per Aaen
   
Dirsek
 
Tine Thorup

Per Aaen
Stabschef
Tlf. 23 49 60 03
per.aaen@rsyd.dk

 

Anette Levin
Chefsekretær
Tlf. 23 84 49 40
 al@rsyd.dk

Sekretær for adm. sygehusdirektør
Niels Nørgaard Pedersen

 

 

Tine Thorup Albjerg
Chefsekretær
Tlf. 30 51 21 02
tine.thorup.albjerg@rsyd.dk

Sekretær for direktør
Peder Jest

 

Elsebeth Delfs
 
Linda Elling
 
Mette Kjær Mørk

Elsebeth Delfs
Chefsekretær
Tlf. 24 43 42 28
elsebeth.delfs@rsyd.dk

Sekretær for direktør
Kim Brixen

 

 

Linda Elling
 Chefsekretær
Tlf. 23 84 49 43
linda.elling@rsyd.dk

Sekretær for direktør
Mathilde Smidt-Petersen og
Torben Hedegaard Jensen

 

 

(Barsel )Mette Kjær Mørk
 Chefsekretær
Tlf. 24 99 81 20
mette.kjaer.mork@rsyd.dk

Sekretær for direktør
Michael Dall

 

Lena Maria Christensen
 
Peter Holm Vilstrup
 
Dirsek
Lena Maria Christensen
Chefsekretær
Tlf. 24 99 81 20
lmc@rsyd.dk

Sekretær for direktør
Michael Dall
 
  Peter Holm Vilstrup
Chefkonsulent
Tlf. 21 65 78 74
phv@rsyd.dk
 
  Dennis F. Christensen
Fuldmægtig
Tlf. 24 67 3394
dennis.f.christensen@rsyd.dk
 
Mathias
  Kristian Serge-Skov Larsen  
Person pige

Mathias Michael Jensen
Fuldmægtig
Tlf. 24 61 87 13
mmj@rsyd.dk

  (Barsel) Kristian Serge-Skov Larsen
 Konsulent
Tlf. 30 52 70 65
  Kristian.Serge.Skov-Larsen@rsyd.dk 
   
Person Dreng
 
Per Harup
 
Eva Hielsbjerg Bonnesen

 

  Per Harup
Sekretariatsmedarbejder
 

Tlf. 30 61 39 79
per.harup@rsyd.dk
 
 

Eva Hielsbjerg Bonnesen
Sekretariatsmedarbejder
Tlf. 30 54 80 44
eva.hielsbjeg.bonnesen@rsyd.dk

Dirsek
 
Dirsek
 
Anja Møller Jensen
Dorte Riskjær Larsen
Chefjurist
Tlf. 21 28 46 16
dorte.riskjaer.larsen@rsyd.dk
 
 

Camilla Jørgensen
Jurist
Tlf. 23 84 49 45
 cj@rsyd.dk

  Anja Møller Jensen
Jurist
Tlf. 51 64 09 56
anja.moeller.jensen@rsyd.dk
 Dirsek
 
Jonas Hee
 
 
 
Ann Hestbech
Kommunikationsrådgiver
Tlf. 40 20 50 23
ann@rsyd.dk
 
  Jonas Hee Staal
Kommunikationsrådgiver
Tlf. 21 69 50 70
jhs@rsyd.dk
 

 

Helle Fjord
 
Lise Ravn
 
Thomas Rysgaard

Helle Fjord Larsen
Kommunikationsrådgiver
Tlf. 40 38 44 86
helle.fjord.larsen@rsyd.dk
 

 

Lise Ravn Jedzini
Kommunikationsrådgiver
Tlf. 29 64 84 32
lise.Ravn.Jedzini@rsyd.dk

 

  Thomas Rysgaard Jensen
Kommunikationsrådgiver
Tlf. 40 38 41 90
Pressevagt tlf. 40 38 42 18
thomas.rysgaard.jensen@rsyd.dk
Helene Hedegaard Vesterbæk
 
Person Dreng
 
Lene Grønvald

Helene Hedegaard Vesterbæk
Kommunikationsrådgiver
Tlf. 29 64 84 37
Pressevagt tlf. 40 38 42 18
hvb@rsyd.dk

 

  Lars Henrik Petersen
Kommunikationsrådgiver
Tlf. 29 20 11 71
lars.petersen@rsyd.dk

 
 

Lene Grønvald
Kommunikationsrådgiver
tlf. 29 65 84 06
Pressevagt tlf. 40 38 42 18
Lene.Gronvald@rsyd.dk

 

Tina Louise Hansen
 
Maria Pedersen
 
Nicolai Staal Hansen

Tina Louise Hansen
 Kontorelev
Tlf. 51 64 06 97
 tina.louise.hansen@rsyd.dk

 

 

Maria Pedersen
 Studentermedhjælper - Kommunikation
Tlf. 23 82 94 31
 maria.pedersen@rsyd.dk

  Nicolai Staal Hansen
Studentermedhjælper - Kommunikation
Tlf. 23 82 94 31
 nicolai.staal.hansen@rsyd.dk
Julie Junker
 
Julie Lund Bagger
 
dirsek
Julie Junker Andersen
Studentermedhjælper - kommunikation
Julie.Junker.Andersen@rsyd.dk


 
  Julie Lund Bagger
BA. Jurist
Tlf. 51 64 09 56
julie.lund.bagger2@rsyd.dk
 
  Petrine Marie Andersen
Studentermedhjælper - Jura
Tlf. 23 84 49 44
Petrine.Marie.Andersen@rsyd.dk
 
 
       


 
       
         
         
         

 


Siden er sidst opdateret: 21-01-2020 af Odense Universitetshospital.