Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |
header ouh 1ouh header 2

Kontakt til GCP-enheden

­Afdeling for Klinisk Biokemi og Farmakologi 
GCP-enheden
­Odense Universitetshospital
J. B. Winsløws Vej 19, 2. sal
5000 Odense C

CVR-nr. 29190909
EAN-nr. 5798002500738

Du kan kontakte GCP-enheden pr. mail på GCP-enheden@rsyd.dk eller GCP-enhedens medarbejdere direkte:

 

 

Charlotte.Calov@rsyd.dk
Funktionsleder, GCP-koordinator
6550 4360
 

Henriette.Kunoy.Bendixen@rsyd.dk
GCP-koordinator
6550 3705
  

J.H.Jorgensen@rsyd.dk
GCP-koordinator
6550 2420 
   

Kirsten.Klejs.Breiting@rsyd.dk
GCP-koordinator
6550 3865

Inge.burmeister@rsyd.dk
GCP-koordinator
6550 3724
 

Stella.Boelck.Nielsen@rsyd.dk
GCP-koordinator
6550 3028

Tanja.Busk.Bidstrup@rsyd.dk
GCP-koordinator
6550 3053

  


 


 

 

 
 
 
 
 

 


Siden er sidst opdateret: 09-09-2019 af Odense Universitetshospital.